
Foto: Ramon Versteeg


Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg


Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-32 Rhenen-Achterberg |
| Roepnummer | 572 > 09-3241 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.250 HD250 T3.400 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BX-VP-81 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 14.035 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.465 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 14.135 kg |
| Bijzonderheden |
|---|