09-3180 Terreinvaardig Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Dennis Kempers
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-5 |
|---|
| Merk | Mitsubishi |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 6-VKK-38 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 136 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 180 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 1.855 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 995 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.850 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 1.955 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2014 Soest
2014-2023 M & L
Voertuig heeft tevens als rol; Trekker-Klein van de 09-3172 |
|---|