09-3080 Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-8 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vario |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BG-TH-50 |
|---|
| Bouwjaar | 1998 |
|---|
| Dienstjaren |
1998 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 5 stuks |
|---|
| Vermogen | 122 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 3.200 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.790 kg |
|---|
| Massa maximaal | 5.990 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 3.300 kg |
|---|
Bijzonderheden