
Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Ramon Versteeg (2022)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-30 Renswoude |
| Roepnummer | 09-0734 > 09-3034 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.000 HD**** T1.500 S60 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 29-BLP-6 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 272 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.015 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.985 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.115 kg |
| Bijzonderheden | Type Compact (Verkorte wielbasis) 2019-2023 Bilthoven Wordt na een oefenprogramma (juni/juli) in augustus 2023 1e uitruk. |
|---|