
foto: Spoor112OV (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS07 LD3.250 HD250 T2.000 S40 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BX-TB-46 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2010 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 285 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.400 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.100 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.500 kg |
|---|
Bijzonderheden