09-2378 Veetakel Installatie Aanhanger
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | VIA - Veetakelinstallatieaanahanger |
|---|
| Merk | Hapert |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | 12-WF-NL |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2021 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Geen |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | Onbekend |
|---|
| Vermogen | Onbekend |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 630 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 2.070 kg |
|---|
| Massa maximaal | 2.700 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 630 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2021 Rhenen |
|---|