
Foto: Adriaan van Hattum (2026)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-22 Leusden |
| Roepnummer | 09-2244 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | NB - Natuurbrandbestrijdingsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Unimog |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 36-BXJ-4 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 299 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 11.529 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.971 kg |
| Massa maximaal | 16.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.629 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | LD3000 L/min T3000+500 |
|---|
