
Foto: Ruben de Rijke (2022)

Foto: Dennis Kempers

Foto: Ruben de Rijke (2022)

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-22 Leusden |
| Roepnummer | 649 > 09-2241 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TST-NB - Tankautospuit (terreinvaardig natuurbrandbestrijding) |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BX-RL-16 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2023 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 419 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 780 cm |
| Massa ledig | 13.815 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.185 kg |
| Massa maximaal | 20.000 kg |
| Massa rijklaar | 13.915 kg |
| Bijzonderheden | Tankautospuit Terreinvaardig Natuurbrandbestrijding LD3.000 HD265 T3.400 |
|---|