
Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Dennis Kempers

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-21 Achterveld |
| Roepnummer | 676 > 09-6478 > 09-2180 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VI - Veetakelinstallatievoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | 37-BDN-7 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.889 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.111 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 2.989 kg |
| Bijzonderheden | 2014-2021 Woudenberg |
|---|