09-1332 Tankautospuit (BF-JH-32)

Foto’s: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD265 T2.000 null null |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BF-JH-32 |
|---|
| Bouwjaar | 1997 |
|---|
| Dienstjaren |
1997 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 211 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 243 cm |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 11.340 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.260 kg |
|---|
| Massa maximaal | 18.600 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 11.440 kg |
|---|
Bijzonderheden