
Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Dennis Kempers

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-07 Bilthoven |
| Roepnummer | 612 > 09-0731 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 09-0731 Tankautospuit (BV-RH-93) |
| Type | TS - Tankautospuit TS06 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BN-ST-27 |
| Bouwjaar | 2003 |
| Dienstjaren | 2003 t/m 2020 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 217 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 245 cm |
| Lengte | 707 cm |
| Massa ledig | 8.060 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.940 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.160 kg |
| Bijzonderheden |
|---|