
Foto: Dennis Kempers (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Dennis Kempers (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-04 Bunschoten |
| Roepnummer | 832 > 09-0432 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3000 HD250 T2.000 null null |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Gemco |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | 44-BBH-6 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 723 cm |
| Massa ledig | 11.550 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.950 kg |
| Massa maximaal | 14.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.650 kg |
| Bijzonderheden |
|---|