
Foto: Dennis Kempers (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)

Foto: Dennis Kempers (2015)

Foto: Ramon Versteeg (2018)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-04 Bunschoten |
| Roepnummer | 46872 > 09-0411 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | WO - Waterongevallenvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | C&C Products |
| Kenteken | BT-SZ-97 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 183 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 200 cm |
| Lengte | 694 cm |
| Massa ledig | 3.620 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.380 kg |
| Massa maximaal | 5.000 kg |
| Massa rijklaar | 3.720 kg |
| Bijzonderheden |
|---|