

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Dennis Kempers


Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Dennis Kempers
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-03 Baarn |
| Roepnummer | 49713 > 09-6641>09-0341 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD240 T3.000 S40 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Hoogstaal |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BR-BF-10 |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2024 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 280 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 700 cm |
| Massa ledig | 13.155 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.445 kg |
| Massa maximaal | 18.600 kg |
| Massa rijklaar | 13.255 kg |
| Bijzonderheden | Tankautospuit Terreinvaardig Natuurbrandbestrijding 2005-2019 Zeist Sinds 2019 op post Baarn ter vervanging van de 09-0341 |
|---|