
Foto: Ruben de Rijke (2022)

Foto: dmfotografie_nl (2021)

Foto: Ruben de Rijke (2022)

Foto: dmfotografie_nl (2021)
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-02 Amersfoort (Noord) |
| Roepnummer | 09-0171 > 09-0271 |
| Voorganger | 09-0171 Hulpverleningsvoertuig (BD-DL-56) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HV - Hulpverleningsvoertuig HV-2 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Kenteken | 13-BGX-1 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 8.413 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 6.587 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.513 kg |
| Bijzonderheden | 2016-2022 Amersfoort Centrum 09-0171 |
|---|