

Foto’s: Ramon Versteeg


Foto’s: Ramon Versteeg
| Korps | 09 - Brandweer Utrecht (VRU) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 09-01 Amersfoort (Centrum) |
| Roepnummer | 09-5531 > 09-0132 |
| Voorganger | 09-5531 Tankautospuit (BJ-HN-90) |
| Opvolger | 09-5531 Tankautospuit |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD**** T1.500 S40 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 50-BKS-2 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 272 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.175 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.825 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.275 kg |
| Bijzonderheden | - Ziegler Z-CAB XL manschappencabine; - TOP-INTEGRO dakset; - ALPAS 5-luiks opbouw; - 3610 mm wielbasis; - 2300 mm voertuigbreedte; - 200 kW; - Watertank 1.500 liter; - Ziegler pomp FPN 10-3000-2H; - Automatische pompaftap; - Z-Control bediening; - Hydraulisch aangedreven generator 6,5 kVA; - Hydraulisch aangedreven LD haspel; - Elektrisch-hydraulisch ladderrek; - Lichtmast met een draai- en kantelunit; - Z-Vision LED verlichtingssysteem. |
|---|