
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-90 Regionaal |
| Roepnummer | 08-7381 > 08-9588 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | LeeBur |
| Kenteken | BV-RF-23 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2009 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 389 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 775 cm |
| Massa ledig | 11.250 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.250 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.430 kg |
| Bijzonderheden | Per 2023 Regionaal voertuig afdeling Vakbekwaamheid. |
|---|