
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Ramon Versteeg

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Ramon Versteeg
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-73 Culemborg |
| Roepnummer | 08-7061 > 08-9086 > 08-9083 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VZ - Verzorgingsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 5-VKF-18 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 179 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.916 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 884 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.016 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2020 Maurik 08-7061 SIV t.b.v. Logistiek |
|---|