
Foto: Adriaan van Hattum (2026)
08-8488 Veetakelinstallatieaanhanger
Home » Voertuigen » Regio 8 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) » 08-8488 Veetakelinstallatieaanhanger

Foto: Adriaan van Hattum (2026)
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-84 Opheusden |
| Roepnummer | 08-8488 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | VIA - Veetakelinstallatieaanhanger |
|---|---|
| Merk | Onbekend |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 99-WKL-3 |
| Bouwjaar | 2024 |
| Dienstjaren | 2024 t/m heden |
| Brandstof | Geen |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | Onbekend |
| Vermogen | Onbekend |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 430 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.070 kg |
| Massa maximaal | 2.500 kg |
| Massa rijklaar | 430 kg |
| Bijzonderheden |
|---|