
Foto: Adriaan van Hattum (2026)
08-8381 Personeel/Materiaalvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 8 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) » 08-8381 Personeel/Materiaalvoertuig

Foto: Adriaan van Hattum (2026)
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-83 Ochten |
| Roepnummer | 08-8381 |
| Voorganger | 08-8381 Dienstbus (NS-806-Z) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-43-NBB |
| Bouwjaar | 2025 |
| Dienstjaren | 2025 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.997 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.004 kg |
| Massa maximaal | 3.001 kg |
| Massa rijklaar | 2.097 kg |
| Bijzonderheden |
|---|