
Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum

Foto: Adriaan van Hattum (2026)

Foto: Adriaan van Hattum
| Korps | 08 - Brandweer Gelderland-Zuid (VRGZ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 08-75 Maurik |
| Roepnummer | 08-7532 > 08-7531 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD250 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Jöhstadt |
| Kenteken | BZ-XT-98 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 736 cm |
| Massa ledig | 12.585 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 2.415 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.685 kg |
| Bijzonderheden |
|---|