08-3281 Personeels/Materiaalvoertuig (BP-DN-36)

Foto: Adriaan van Hattum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | PM - Personen/materialen voertuig
PM-6 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | BP-DN-36 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2012 t/m 2018 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 220 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 245 cm |
|---|
| Lengte | 683 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 8.345 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.155 kg |
|---|
| Massa maximaal | 13.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 8.445 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2004-2012 Wijchen 08-3381 |
|---|