08-3131 Tankautospuit (BP-ZZ-66)

Foto: Adriaan van Hattum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS08 LD2.800 HD265 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
|---|
| Kenteken | BP-ZZ-66 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2005 t/m 2021 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 250 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 252 cm |
|---|
| Lengte | 690 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.380 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 5.620 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.480 kg |
|---|
Bijzonderheden