
Foto: Skai Derks (2025)

Foto: Adriaan van Hattum
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-32 |
|---|
| Merk | MAN |
|---|
| Opbouw | Metz-Wumag |
|---|
| Kenteken | BX-RX-63 |
|---|
| Bouwjaar | 2010 |
|---|
| Dienstjaren |
2015 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 440 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 255 cm |
|---|
| Lengte | 882 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 18.795 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 7.205 kg |
|---|
| Massa maximaal | 26.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 18.895 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2010-2015 Nijmegen West 08-2351 |
|---|