
Foto: HV-Nederland.weebly.com
07-1231 Tankautospuit (BS-ZN-33)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 7 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) » 07-1231 Tankautospuit (BS-ZN-33)

Foto: HV-Nederland.weebly.com
| Korps | 07 - Brandweer Gelderland Midden (VGGM) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 07-12 Hoevelaken |
| Roepnummer | 07-1231 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 07-1231 Tankautospuit (BR-ZL-33) |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T1.500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BS-ZN-33 |
| Bouwjaar | 2007 |
| Dienstjaren | 2007 t/m 2021 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 245 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.640 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.860 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 11.740 kg |
| Bijzonderheden |
|---|