Foto: Ramon Versteeg

Foto: Anton Schelfhorst

Emiel Geerding
Foto: Ramon Versteeg

Foto: Anton Schelfhorst

Emiel Geerding
| Korps | 06 - Brandweer Noord en Oost-Gelderland (VNOG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 06-12 Ermelo |
| Roepnummer | 06-7632 > 06-7333>06-7339>06-7035 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD2.800 HD250 T1.500 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Hoogstaal |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BJ-FH-45 |
| Bouwjaar | 2000 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 260 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 679 cm |
| Massa ledig | 7.820 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 5.680 kg |
| Massa maximaal | 13.500 kg |
| Massa rijklaar | 7.920 kg |
| Bijzonderheden | 2000-2016 Epe 06-7632 t.b.v. Jeugdbrandweer |
|---|