
Foto: Ramon Versteeg (2023)


Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2023)


Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 06 - Brandweer Noord en Oost-Gelderland (VNOG) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 06-63 Lichtenvoorde |
| Roepnummer | 06-9234 > 06-6332 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD2.800 HD265 T9.000 S300 |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BP-DT-55 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Dienstjaren | 2004 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 360 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 12.690 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 15.310 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 12.790 kg |
| Bijzonderheden | Extra grote watertank t.b.v. Natuurbrand bestrijding. December 2023 uit dienst. |
|---|