05-5151 Hoogwerker (BP-NZ-70)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | HW - Hoogwerker
HW-27 |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Hilton |
|---|
| Kenteken | BP-NZ-70 |
|---|
| Bouwjaar | 2004 |
|---|
| Dienstjaren |
2014 t/m 2017 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 361 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 23.140 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 3.360 kg |
|---|
| Massa maximaal | 26.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 23.240 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | in 2013 overgenomen van Zuid Limburg korps Brunssum. |
|---|