
Foto: Gideon Bekers (2021)

Foto : Anton Schelfhorst (2016)

Foto: Gideon Bekers (2021)

Foto : Anton Schelfhorst (2016)
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-44 Boekelo |
| Roepnummer | 05-4401 |
| Voorganger | 05-4401 Dienstbus 28-GPK-3 |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Eigenbouw |
| Kenteken | JG-772-H |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.854 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.146 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.954 kg |
| Bijzonderheden |
|---|