
Foto: Ramon Versteeg (2019)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-43 Glanerbrug |
| Roepnummer | 05-4301 |
| Voorganger | 05-4301 Dienstbus 67-GJX-5 |
| Opvolger | 05-4301 Dienstbus |
Voertuiggevens
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Eigenbouw |
| Kenteken | JF-341-S |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m 2023 |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 1.854 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.146 kg |
| Massa maximaal | 3.000 kg |
| Massa rijklaar | 1.954 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
