
Foto: Bas Kosters (2021)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder
AL-32 |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Atego |
|---|
| Opbouw | Magirus |
|---|
| Kenteken | 33-BJN-8 |
|---|
| Bouwjaar | 2017 |
|---|
| Dienstjaren |
2018 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 200 pk |
|---|
| Topsnelheid | 120 km/u |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 250 cm |
|---|
| Lengte | 1.006 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 14.225 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 775 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 14.325 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | word tevens ingezet als reserve Autoladder voor Regio
|
|---|