
Foto: Anton Schelfhorst (2025)

Foto: Bas Kosters (2022)

Foto: Anton Schelfhorst (2025)

Foto: Bas Kosters (2022)
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-41 Enschede Hoofdpost |
| Roepnummer | 05-4106 |
| Voorganger | 05-4106 Dienstbus (15-ZGH-1) |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Vito |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | H-517-TR |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 136 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.967 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.233 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.067 kg |
| Bijzonderheden |
|---|