
Foto: Daan Westenberg (2023)

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Emiel Geerding

Foto: Daan Westenberg (2023)

Foto: Gideon Bekers (2022)

Foto: Emiel Geerding
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-35 Vroomshoop |
| Roepnummer | 05-1461 > 05-3561 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TW - Tankwagen T17.000 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Plastisol |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | BZ-ZZ-79 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 310 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 248 cm |
| Lengte | 848 cm |
| Massa ledig | 10.540 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 17.460 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 10.640 kg |
| Bijzonderheden | 2012-2023 Goor 05-1461 |
|---|