

Foto’s: Emiel Geerding


Foto’s: Emiel Geerding
| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-34 Den Ham |
| Roepnummer | 05-3481 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 39-NSV-4 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2010 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 149 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.876 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.314 kg |
| Massa maximaal | 3.190 kg |
| Massa rijklaar | 1.976 kg |
| Bijzonderheden |
|---|