05-1731 Tankautospuit (BH-HV-46)

Foto: Emiel Geerding
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit
TS09 LD2.000 HD250 T1.500 S**** |
|---|
| Merk | DAF |
|---|
| Opbouw | Hoogstaal |
|---|
| Pomp | Godiva |
|---|
| Kenteken | BH-HV-46 |
|---|
| Bouwjaar | 1999 |
|---|
| Dienstjaren |
1999 t/m 2013 |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 6 stuks |
|---|
| Vermogen | 213 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | 245 cm |
|---|
| Lengte | 696 cm |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 9.540 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 6.005 kg |
|---|
| Massa maximaal | 15.000 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 9.640 kg |
|---|
Bijzonderheden