
05-1601 Dienstbus (34-RD-XR)


| Korps | 05 - Brandweer Twente (VRT) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 05-16 Markelo |
| Roepnummer | 05-1601 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 05-1601 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 34-RD-XR |
| Bouwjaar | 2005 |
| Dienstjaren | 2005 t/m 2014 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 5 stuks |
| Vermogen | 109 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.027 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.073 kg |
| Massa maximaal | 3.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.127 kg |
| Bijzonderheden |
|---|