


Foto’s: Wim Schuitema (2020)



Foto’s: Wim Schuitema (2020)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-23 Gramsbergen |
| Roepnummer | 04-2582 > 04-DB0017 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 04-2582 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Opel |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 94-KTX-7 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Dienstjaren | 2021 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 145 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 1.978 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.091 kg |
| Massa maximaal | 3.070 kg |
| Massa rijklaar | 2.078 kg |
| Bijzonderheden | 2010-2021 Wesepe |
|---|