
Foto: Aiden Moes (2026)

Foto: Daan Westenberg (2024)

Foto: Aiden Moes (2026)

Foto: Daan Westenberg (2024)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-20 Dalfsen |
| Roepnummer | 04-1099 > 04-9099 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | CO-MU - Commandovoertuig (Multi CoPI) |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 76-BHZ-9 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 250 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 255 cm |
| Lengte | 860 cm |
| Massa ledig | 9.370 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 9.630 kg |
| Massa maximaal | 19.000 kg |
| Massa rijklaar | 9.470 kg |
| Bijzonderheden | In 2024 voorzien van de Groene kleur voor de Veiligheidsregio. Commandovoertuig Multidisciplinair t.b.v. Coördinatieteam Plaats Incident. Dit voertuig beidt plaats aan de kern van het CoPI met werkplekken voor de Informatiemanager en Geo Informatie Medewerker. |
|---|