
Foto: Ramon Versteeg (2019)
04-2883 Dienstbus (5-KVS-16)
Home » Archief voertuigen » Archief regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-2883 Dienstbus (5-KVS-16)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Diepenveen |
| Roepnummer | 04-2883 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | 04-2883 Dienstbus |
| Type | DB - Dienstbus DB-9 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Crafter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | 5-KVS-16 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2013 t/m 2023 |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.119 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.381 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.219 kg |
| Bijzonderheden |
|---|