
Foto: Ruben Riesebosch (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 04-2850 |
| Voorganger | 04-2850 Hoogwerker (BP-DV-98) |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | AL - Autoladder AL-32 |
|---|---|
| Merk | Volvo |
| Opbouw | Bronto skylift |
| Kenteken | 72-BSL-8 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Dienstjaren | 2022 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 285 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 16.980 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 10.020 kg |
| Massa maximaal | 27.000 kg |
| Massa rijklaar | 17.080 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
