

Foto’s: Ramon Versteeg (2020)


Foto’s: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 04-1033 > 04-2830 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD**** HD**** T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | Dutch Rescue Vehicles (DRV) |
| Pomp | Rosenbauer |
| Kenteken | 00-BNB-5 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 289 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 10.580 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.920 kg |
| Massa maximaal | 15.500 kg |
| Massa rijklaar | 10.680 kg |
| Bijzonderheden | Eerste Tankautospuit voor Regio IJsselland van het nieuwe Type. Gehele regio gaat deze Tankautospuiten krijgen |
|---|