
Foto: Anton Schelfhorst (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)

Foto: Anton Schelfhorst (2019)

Foto: Ramon Versteeg (2019)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-28 Deventer |
| Roepnummer | 04-2806 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-5 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Amarok-PickUp |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | V-597-PF |
| Bouwjaar | 2018 |
| Dienstjaren | 2018 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 204 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 195 cm |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.140 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 780 kg |
| Massa maximaal | 2.920 kg |
| Massa rijklaar | 2.240 kg |
| Bijzonderheden | t.b.v. de Boot |
|---|