04-2668 Rietdak brandbestrijdingsvoertuig

Foto: Ramon Versteeg
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de
redactieAlgemeen
Voertuiggevens
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
|---|
| Opbouw | Onbekend |
|---|
| Kenteken | PL-594-R |
|---|
| Bouwjaar | 2017 |
|---|
| Dienstjaren |
2017 t/m heden |
|---|
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
|---|
| Cilinders | 4 stuks |
|---|
| Vermogen | 163 pk |
|---|
| Topsnelheid | Onbekend |
|---|
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|
| Breedte | Onbekend |
|---|
| Lengte | Onbekend |
|---|
Gewichten
| Massa ledig | 2.629 kg |
|---|
| Massa laadvermogen | 871 kg |
|---|
| Massa maximaal | 3.500 kg |
|---|
| Massa rijklaar | 2.729 kg |
|---|
Bijzonderheden
| Bijzonderheden | 2017-2026 Dalfsen |
|---|