
Foto: Ramon Versteeg (2023)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-23 Gramsbergen |
| Roepnummer | 04-2333 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS07 LD3.000 HD265 T2.000 S40 |
|---|---|
| Merk | DAF |
| Opbouw | Ziegler brandweertechniek |
| Pomp | Ziegler brandweertechniek |
| Kenteken | 50-BDL-3 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Dienstjaren | 2014 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 247 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | 250 cm |
| Lengte | 715 cm |
Gewichten
| Massa ledig | 8.705 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 7.295 kg |
| Massa maximaal | 16.000 kg |
| Massa rijklaar | 8.805 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
