
Foto: Archief Brandweerforum
04-2068 Rietdak brandbestrijdingsvoertuig
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-2068 Rietdak brandbestrijdingsvoertuig

Foto: Archief Brandweerforum
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-20 Nieuwleusen |
| Roepnummer | 04-1402 > 04-2068 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | RI - Rietdak Brandbestrijdingsteamvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | TR-942-V |
| Bouwjaar | 2019 |
| Dienstjaren | 2019 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.598 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 902 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.698 kg |
| Bijzonderheden | 2019-2026 Kampen |
|---|