
Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2020)

Foto: Wim Schuitema (2025)

Foto: Ramon Versteeg (2020)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-19 Staphorst |
| Roepnummer | 04-1901 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz Sprinter |
| Opbouw | Visser Leeuwarden |
| Kenteken | VHH-74-R |
| Bouwjaar | 2020 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 163 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.445 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 1.055 kg |
| Massa maximaal | 3.500 kg |
| Massa rijklaar | 2.545 kg |
| Bijzonderheden |
|---|