

Foto’s: Wim Schuitema (2025)


Foto’s: Wim Schuitema (2025)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Genemuiden |
| Roepnummer | 04-1285 > 04-1885 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | HA - Haakarmvoertuig |
|---|---|
| Merk | Mercedes-Benz |
| Opbouw | Multilift |
| Kenteken | 14-BHZ-9 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Dienstjaren | 2020 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 421 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 11.550 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 16.450 kg |
| Massa maximaal | 28.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.650 kg |
| Bijzonderheden | 2017-2020 Steenwijk |
|---|