
Foto: Archief Brandweeforum
04-1883 Kleinschalige WatervoorzieningsVoertuig
Home » Voertuigen » Regio 4 - Brandweer IJsselland (VRIJ) » 04-1883 Kleinschalige WatervoorzieningsVoertuig

Foto: Archief Brandweeforum
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-18 Zwartsluis |
| Roepnummer | 04-1883 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | KW - Kleinschalige Watervoorzieningsvoertuig |
|---|---|
| Merk | Renault |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | BZ-XD-32 |
| Bouwjaar | 2012 |
| Dienstjaren | 2012 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 264 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 7.045 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 4.945 kg |
| Massa maximaal | 11.990 kg |
| Massa rijklaar | 7.145 kg |
| Bijzonderheden |
|---|