


Foto’s: Ramon Versteeg (2021)



Foto’s: Ramon Versteeg (2021)
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-12 Oldemarkt |
| Roepnummer | 04-1280 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
| Type | PM - Personen/materialen voertuig PM-6 |
|---|---|
| Merk | Volkswagen Transporter |
| Opbouw | Onbekend |
| Kenteken | VT-948-Z |
| Bouwjaar | 2016 |
| Dienstjaren | 2016 t/m heden |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 4 stuks |
| Vermogen | 140 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
| Massa ledig | 2.019 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 781 kg |
| Massa maximaal | 2.800 kg |
| Massa rijklaar | 2.119 kg |
| Bijzonderheden | In combinatie met Bijzonder Materieel Aanhanger voor vervoer MFT met MSA 04-1287. |
|---|