
Foto: Wim Schuitema (2025)
Foto's, correcties en/of aanvullingen stuur een mail naar de redactie
Algemeen
| Korps | 04 - Brandweer IJsselland (VRIJ) |
|---|---|
| Vestigingsplaats | 04-12 Oldemarkt |
| Roepnummer | 04-1238 |
| Voorganger | Onbekend |
| Opvolger | Onbekend |
Voertuiggevens
| Type | TS - Tankautospuit TS08 LD3.250 HD240 T2.000 S**** |
|---|---|
| Merk | MAN |
| Opbouw | HDS brandweertechniek |
| Pomp | Godiva |
| Kenteken | BV-JF-69 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Dienstjaren | 2008 t/m heden |
Technische specificaties
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Brandstoftank | Onbekend |
| Cilinders | 6 stuks |
| Vermogen | 239 pk |
| Topsnelheid | Onbekend |
Afmetingen
| Hoogte | Onbekend |
|---|---|
| Breedte | Onbekend |
| Lengte | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig | 11.020 kg |
|---|---|
| Massa laadvermogen | 3.980 kg |
| Massa maximaal | 15.000 kg |
| Massa rijklaar | 11.155 kg |
Bijzonderheden
| Bijzonderheden |
|---|
